Paracetamol 500 mg

€ 295Inclusief BTW
  • ID: 66147
  • Product Merk : Idyl
  • EAN nummer : 8717275001350
  • Inhoud:: 10st

Paracetamol 500 mg

Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn.

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 500 of 1000 mg  paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). IDYL Paracetamol zetpil 1000 mg bevat tevens soja lecithine.

Gebruik:
Als de arts niet anders voorschrijft is de dosering als volgt:
Kinderen van 6 tot 9 jaar: 1 zetpil per keer, maximaal 2-3 zetpillen per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 zetpil per keer, maximaal 3 zetpillen per dag.
Kinderen 12 tot 15 jaar: 1 zetpil per keer, maximaal 4 zetpillen per dag.
Het laagste aantal toedieningen per dag is voor de jongste kinderen in de genoemde leeftijdsgroepen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Registratiehouder:
SDG Farma B.V.
Treubweg 11
1112 BA Diemen

09-2014