Paracetamol 500 mg

€ 079Inclusief BTW
  • ID: 6016
  • Product Merk : Healthypharm
  • EAN nummer : 8714632030138
  • Inhoud:: 20tb

Paracetamol 500 mg

Healthypharm Paracetamol HTP 500mg tabletten. 

Geneesmiddel. RVG 20652=53055.

Paracetamol HTP behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.

Dit middel wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is 500 mg paracetamol.

Dosering:
Volwassenen 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag.
Kinderen van 4 tot 6 jaar ½ tablet per keer, maximaal 3 tot 4 keer per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar ½ tablet per keer, maximaal 4 tot 6 keer per dag. 
Kinderen van 9 tot 12 jaar 1 tablet per keer, maximaal 3 tot 4 keer per dag. 
Kinderen van 12 tot 15 jaar 1 tablet per keer, maximaal 4 tot 6 keer per dag. 

Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.

De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen

Lees voor gebruik de bijsluiter. Download hier. 

Contra-indicaties:
Niet gebruiken bij kinderen tot 4 jaar. 
Niet gebruiken indien u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. 

Vergunninghouder:
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur

Ingrediënten

Paracetamol. 

Hulpstoffen: microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en magnesiumstearaat (E470B).