Paracetamol 500 mg

€ 279Inclusief BTW
  • ID: 7382
  • Product Merk : Healthypharm
  • EAN nummer : 8714632058293
  • Inhoud:: 10zp

Paracetamol 500 mg

Healthypharm Paracetamol HTP 500mg zetpillen. 

Geneesmiddel. RVG 24204.

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.

Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Samenstelling: 
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat 500 mg paracetamol. 

Dosering: 
Kinderen van 6-9 jaar met een lichaamsgewicht van 22-30 kg 2-3 zetpillen per dag. 
Kinderen van 9-12 jaar met een lichaamsgewicht van 30-40 kg 3 zetpillen per dag. 
Volwassenen 1 zetpil meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000 mg per dag.

De tijd tussen de verschillende toedieningen moet tenminste 6 uur bedragen.

Breng de zetpil met de punt naar voren in de anus. Bevochtigen van de zetpil vergemakkelijkt het naar binnen glijden. 

Lees voor gebruik de bijsluiter. Download hier.

Contra-indicaties:
Niet gebruiken bij kinderen tot 6 jaar. 
Niet gebruiken indien u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. 

Vergunninghouder:
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur

Ingrediënten

Paracetamol. 

Hulpstoffen:  colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).